שירותי קייטרינג בירושלים

שירותי קייטרינג אתם שואלים המומחים עונים

אין בעל אירוע שלא מעוניין שהאירוע שלו יהיה מושלם, חוויתי ושהאורחים ימשיכו לדבר על האירוע גם אחרי שהוא ייגמר. אומנם כל אירוע מורכב מפרמטרים רבים ומאנשי מקצוע שונים, אך אין ספק כי לחברת הקייטרינג יש השפעה רבה מאוד על הצלחת האירוע. בחירת חברת קייטרינג היא המפתח להצלחת האירוע וכדי שתדעו לבחור נכון אספנו כאן מספר שאלות נפוצות ופנינו אל בעלי קייטרינג ותיקים לקבל תשובות.

שירותי קייטרינג שש תשובות לשש שאלות

שאלה: האם כדאי לשכור לאירוע חברת קייטרינג חיצוני או לסמוך על חברת הקייטרינג של בעל האולם?

בדרך כלל קייטרינג חיצוני יקר יותר מאשר קייטרינג של האולם ובמקרים רבים בעלי האולם לא מאפשרים להכניס לאולם קייטרינג חיצוני. בעיקרון, כדאי לבדוק את חברת הקייטרינג של האולם, אם היא תמצא חן בעיניכם תחסכו כסף וזמן יקר. אם לא, נסו לבדוק את המדיניות של בעל האולם.

שאלה: מה חשוב לדעת לפני שבוחרים חברת קייטרינג?

חשוב לבדוק האם לחברה יש רישיון עסק ואישור מטעם משרד הבריאות. אם אתם מעוניינים באוכל כשר, יש לבדוק האם יש תעודת כשרות, האם היא בתוקף ומיהו הגוף המעניק אותה.

יש לוודא האם השירות והמחיר כוללים כלי הגשה ושירות של מלצרים.

האם החברה משתמשת באוכל טרי או קפוא.

אם אתם עורכים אירוע קטן, בדקו האם יש מינימום של מנות להזמנה.

האם יש מנות מיוחדות לצמחונים או לטבעונים.

האם בעלי הקייטרינג יכולים להפנות אתכם ללקוחות ממליצים.

שאלה: איזה צורת הגשה עדיפה, מזנונים או הגשה אישית?

צורת ההגשה נקבעת לפי אופי האירוע והמוזמנים. מזנונים מתאימים לאירוע רב משתתפים, לאירוע צעיר ולאירוע שבו האינטראקציה בין המוזמנים חשובה כמו קבלת פנים, אירועי השקה ועוד. לאירוע שבו יש רוב לאנשים מבוגרים יותר, מומלץ לבחור הגשה אישית עם מלצר צמוד לכל שולחן.

שאלה: האם חשוב להזמין קייטרינג כשר ומה ההבדל בין גופי הכשרות?

כמעט בכל אירוע יש מספר מוזמנים המקפידים על אוכל כשר. חשוב לכבד אותם ולדאוג שגם הם יוכלו ליהנות באירוע ובפרט שאוכל כשר אינו נופל ברמה מאוכל שאינו כשר. רמת הכשרות הבסיסית היא הכשרות של הרבנות המקומית, אך יש גופי כשרות המחמירים יותר ומציעים כשרות יותר מהודרת.

שאלה: כמה זמן מראש יש להזמין שירותי קייטרינג?

כמו בכל תחום באירועים, במיוחד בעונות השיא, כדאי להזמין חברת קייטרינג מספר חודשים מראש. חשוב לדעת כי בעונות השיא חברות הקייטרינג המובילות נתפסות זמן רב לפני תחילת העונה. אם לא סגרתם בזמן עם חברת קייטרינג, נסו לחפש חברה טובה על בסיס מקום פנוי.

שאלה: האם מחירי המנות לאירועים בקיץ יקרים יותר מאשר בחורף?

כן. הקיץ היא עונת השיא של האירועים, וככל שהביקוש גובר, כך גם המחירים עולים.

[kkstarratings force]