קייטרינג לבר מצווה בירושלים

קייטרינג לבר מצווה בירושלים זהו המקום שבו תוכלו לחגוג מסיבה באווירה משפחתית, אינטימית ושמחה. בעבר משפחות רבות בחרו לחגוג מסיבה אינטימית בבית עם בני המשפחה והחברים הקרובים, אך בשנים האחרונות חגיגת בר מצווה בקייטרינג מחליפה בהצלחה את המסיבות בבית בלי לפגוע באווירה המיוחדת ובאינטימיות. בעיר ירושלים יש מבחר גדול של מסעדות המציעות שירותי קייטרינג המתאימות לכל מספר של אורחים, לחלק גדול מהן יש חדרים פרטיים מרווחים.

קייטרינג לבר מצווה בירושלים – ארבע סיבות שישכנעו אתכם לחגוג בקייטרינג

חגיגה בקייטרינג היא חגיגה באווירה משפחתית וחגיגית במיוחד, בניגוד לאירועים באולמות גדולים, קייטרינג זה מקום אינטימי עם אווירה ואוכל ביתי וטעים.

זול יותר לחגוג בר מצווה בקייטרינג מאשר באולם או בגן אירועים. על אף המחיר הזול, קייטרינג לא חייבת להיות מקום קטן. המציאות בשטח מלמדת כי עלות החגיגה בקייטרינג זולה מעלות החגיגה באולם אירועים, גם באולם קטן. בירושלים יש מבחר עצום של מסעדות לאירועים, חלקן יכולות להכיל מאות אורחים בלי לוותר על רחבת ריקודים נוחה, על במה לדי. ג'י. ועוד.

האוכל הוא ליבו של אירוע. אם חסכתם בעלויות של שכירת המקום, תוכלו להשקיע באוכל טעים ומיוחד. בשירותי קייטרינג, לעומת האולמות, תוכלו למצוא אוכל ביתי ומגוון עשיר של תפריטים טעימים בסגנונות שונים.

כל אירוע בקייטרינג הוא חגיגה, אך במיוחד בקייטרינג בירושלים. בירושלים יש משהו מיוחד באוויר שכובש אותנו מהרגע הראשון. זה המקום שבו אנו מתחברים להיסטוריה ולמסורת ואין מקום מתאים יותר לחגוג טקס בר מצווה מאשר בירושלים.

איך לבחור קייטרינג לבר מצווה?

חשוב לבחור קייטרינג המתאימה בגודלה למספר האורחים באירוע. אם יש לכם מספר גדול של אורחים חשוב לוודא כי כל האורחים יוכלו לשבת בקייטרינג בלי להצטופף ושעדיין יישאר מקום לרחבת ריקודים או לכל פעילות אחרת.

אם אתם מזמינים את החברים של נער הבר מצווה, כדאי לבחור קייטרינג במרכז העיר או בכל מקום שאפשר להגיע אליו בקלות בתחבורה הציבורית.

חשוב לבחור קייטרינג כשרה גם אם אתם לא שומרי כשרות. בכל אירוע תמיד יש מספר אורחים המקפידים על אכילת אוכל כשר וחשוב לכבד אותם. שימו לב כי יש רמות שונות בדרגות הכשרות, חשוב להקפיד את רמת הכשרות לאופי האורחים.

אם לקייטרינג אין אולם פרטי שיוכל לארח אתכם באינטימיות, בקשו מבעל הקייטרינג כי בערב החגיגה הקייטרינג תהיה סגורה בפני סועדים זרים. אל תהססו לבקש, מסעדות רבות מעניקות את השירות הזה לחוגגים.

חשוב לבדוק את השירותים, האם הם נקיים והיגייניים? בכל שעה שבה האירוע שלכם מתקיים, הדגישו בפני בעלי הקייטרינג את הצורך לנקות את השירותים שוב לפני תחילת האירוע.

בימים שני וחמישי, הימים שבהם מתקיים טקס עלייה לתורה בכותל המערבי, יש ביקוש גבוה לשירותי קייטרינג והמחירים יקרים יותר. גם יום שישי נחשב לאחד הימים היקרים. אם אתם מעוניינים להוזיל את האירוע בחרו בימי ראשון, שלישי וחמישי, ימים שבהם המחירים נמוכים יותר.

[kkstarratings force]